Logo

Umiem w internety

Poznaj narzędzia, które rozwiną Twój Instagram.
Kup produkty

Promocja na pakiet full i presety w najniższej cenie!

Chcesz rozwinąć swoje konto na Instagramie?

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Presety
Paczka 15 presetów mobilnych. Kolekcja The Best.
RozWojownik
55 pytań i zadań, które powinniście sobie zadać, jeżeli zależy Wam na rozwoju konta.
Ebook - Umiem w Instagram i Lightroom
Narzędzie do analizowania kont instagramowych oraz szkolenie z programu Lightroom. Dla wszystkich tych, których konto "stoi w miejscu".

Pomagamy tworzyć wartościowe treści

Kierujemy się wiedzą empiryczną i doświadczeniem
Wspieramy rozwój zaangażowanej społeczności bazujący na jakości i wartości
Dbamy o bezpieczeństwo użytkownika i nie wspieramy zaatomatyzowanych działań niezgodnych z regulaminem

Sprawdź presety

Przeciągnij palcem po zdjęciu i zobacz efekt przed i po. Nawiguj po kolejnych zdjęciach strzałkami.
Presety

15 presetów mobilnych The Best

Zmień swoje zdjęcie jednym kliknięciem stosując jeden z piętnastu presetów. Jest to kolekcja naszych ulubionych ustawień w programie Lightroom, które możecie znać z naszych kont instagramowych. Do paczki dołączony jest mini ebook instalacyjny.
39,90 PLN 89 PLN
ebook

RozWojownik55 pytań, które powinieneś sobie zadać, aby rozwinąć swoje konto na Instagramie. Czasem jedno dobrze zadane pytanie znaczy więcej niż kilka postawionych tez. Karty pracy pozwolą Ci zrobić dokładną analizę swojego konta.
49 PLN
ebook

Umiem w Instagram i Lightroom

Czujesz, że Twoje konto stoi w miejscu? Widzisz, że ludzie przychodzą, ale licznik obserwujących wciąż się cofa? Ten ebook jest dla Ciebie! Jest to narzędzie marketingowe do analizy, które pozwoli Ci znaleźć problem oraz nasunie rozwiązanie. Pamiętaj, że nie rozwija się konto tylko Ty! Dlatego druga częśc ebooka to szkolenie z programu Lightroom.
109,99 PLN

Pakiet Full

ebook
119,85 PLN 247,99 PLN

Pakiet Nowości

ebook
80,01 PLN 138 PLN

Połączyłyśmy siły

Stworzyłyśmy Ebooka, który pomoże rozwinąć każde konto, które stoi w miejscu. Zapewni potrzebną analizę, strategię i miejętności graficzne w programie Lightroom. Poznałyśmy się przez Instagram, ale łączy nas przyjaźń i wspólna pasja. Wiemy, że razem możemy więcej.
#girlpower
Agnieszka Bujała

Nazywam się Agnieszka Bujała i od dziesięciu lat pracuje w branży związanej z social mediami. Swoją przygodę zaczynałam w dużej wrocławskiej agencji reklamowej. Od kilku lat prowadzę własną agencję ITentego, w której zajmujemy się szeroko pojętym wizerunkiem marki w Internecie. Tworzymy strony internetowe, platformy e-learningowe oraz sklepy. Oferujemy ich optymalizacje oraz pozycjonowanie w Google. Prowadzimy też kampanie reklamowe przy pomocy Google Ads i Facebook Ads. Zajmujemy się brandingiem, bezpieczeństwem w sieci, tworzeniem contentu oraz profesjonalną komunikacją z klientami naszych kontrahentów na kanałach social mediowych. Na Instagramie, pod marką @agabujala, dzieliłam się swoimi doświadczeniem i wiedzą. To stąd narodził się pomysł stworzenia szkoleń z cyklu „Instagram po ludzku”. W ciągu dwóch lat na moich kursach i konsultacjach spotkałam kilkaset osób działających na IG – od małych kont, które dopiero tworzyły swoje profile, przez niewielkie firmy handmade’owe, po znane marki ze stuletnią tradycją i konta z setką tysięcy followersów. Osobisty kontakt i indywidualne podejście pozwoliły poznać problemy, które uniemożliwiały rozwinąć się tym profilom.

Katarzyna Kulczyk

Nazywam się Katarzyna Kulczyk. W 2012 roku roku stworzyłam bloga – moją odskocznię od codzienności. Pasja do fotografowania, obróbki zdjęć i pisania, sprawiła, że blog prężnie się rozwijał, a ja miałam swoje własne miejsce, gdzie mogłam pokazać innym, co mi w duszy gra. Kilka lat później, w 2015 roku założyłam profil na instagramie @in_blue_jeans, który był niejako kontynuacją mojej blogowej przygody. Na początku 2019 roku postanowiłam, że ze swojej instagramowej mównicy będę prawić na temat obróbki zdjęć, którą już od lat się zajmuję. Zaczęłam dodawać tutoriale dotyczące edycji w programie „Lightroom”. Nazwałam je „Lightroomowe środy”. To był dla mnie projekt wyjątkowy. W momencie, gdy internetowi twórcy nie chcieli dzielić się z czytelnikami swoją wiedzą i sposobem, w jakim obrabiają fotografie, ja wyłożyłam kawę na ławę. Stworzyłam trzynaście edycji tego autorskiego cyklu. Wszystkie „Lightroomowe środy” zapisane są w wyróżnionych relacjach na moim profilu. Ten cykl cieszył się na tyle dużą popularnością, że powstał plan na napisanie e-booka.